Sepetim

0 ürün - 0,00

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0,00

HakkımızdaThe Company, ilk olarak 2009 yılında büyük, yeni, eğlenceli ve yararlı bir dükkan mottosuyla müşterileriyle buluşarak perakende dünyasına farklı ve heyecanlı bir giriş yaptı. Marka özellikle ev dekorasyon ve hediyelik eşya alanında eğlenceli ve ilham veren ürünlerden oluşan renkli yelpazesiyle müşterilerinin dikkatini çekmiştir.


LOGOMUZ; Megafonla Anons Yapan Küçük Çocuk


The Company markasının küçük bir çocukla özdeşleşmesi, içimizdeki çocuğa yapılmış zarif bir göndermedir. Henüz kurallarla tanışmamış, sınırsız hayal gücü olan ve isteklerini özgürce dile getiren bu tatlı çocuk, The Company markasının geçmişten geleceğe kurduğu o keyifli köprünün simgesidir.


Her bireyin içinde özlemle aradığı o küçük çocuk, The Company raflarında bazen bir mızıka, bazen Retro desenlerde bir fincan veya yemek tabağı ya da mağazanın dillere destan müzik arşivinden çalınan ve size ilk aşkınızı hatırlatan bir CD olarak kendisini gösterir.


The Company olarak misyonumuz, her daim genç ve güncel kalarak zevkli, ulaşılabilir, eğlenceli ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunup, onların dünyalarında samimi ve kalıcı bir yer edinmektir. Vizyonumuz ise, geçmişin değerlerini, kendine özgü estetik bakış açısıyla geleceğe taşıyarak şehirli yaşamalanlarında özel bir parça olarak yer almaktır.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.