Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Kargo & Teslimat

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?
Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır. Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler stok durumuna göre 3 ile 7 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde en yakın kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır.      
 
Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?
Firmamızın UPS Kargo ile anlaşması bulunmaktadır.
 
Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
 
Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?
Teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır. Kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 
Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka  hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.
    
ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.
 

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Firmamız ilgili yasalar gereği 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren E-Fatura ve E-Arşiv uygulamasına kayıtlı mükellef olarak tüm faturalarını elektronik ortamda oluşturmakta, matbu fatura düzenlememektedir. Elektronik ortamda oluşturulan faturalara erişebileceğiniz link kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Herhangi bir neden ile faturanıza ulaşamadığınız durumda müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak fatura görüntünüzü talep edebilirsiniz. E-fatura mükellefi olarak, E-fatura talebini sipariş oluşturma aşamasında bildiren müşterilerimizin, faturalarını kendi E-Fatura sistemlerinden takip etmeleri gerekmektedir.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı irsaliye ile kargo firmasına teslim edilmektedir.Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil? (Numarası, rengi veya ürün kodu farklı)
Hatalı gelen ürünü size en yakın The Company mağazasından değiştirebilir veya iade/değişim formu ve faturası ile birlikte Ups Kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru ürün gönderilecektir.

Gelen ürün kusurlu, ne yapmalıyım?
Hatalı gelen ürünü size en yakın The Company mağazasından değiştirebilir veya iade/değişim formu ve faturası ile birlikte Ups Kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza yeni ürün gönderilecektir.

Siparişimde bulunan ürünlerin hepsi bana ulaşmadı?
Siparişinizde 1´den fazla ürün bulunduğu durumlarda gönderimlerimiz parçalı olarak yapılabilmektedir.
Ürün sayısı ile size ulaşan faturada belirtilen ürün sayısı aynı olmalıdır. Parçalı her gönderim için ayrı fatura düzenlenmektedir.
Faturada belirtilen ürünler pakette bulunmadığı takdirde kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?
Kargo görevlisi eğer adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?
Siparişiniz henüz sevk edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz..

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?
Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.
 
Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?
Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye içinde herhangi bir konum sınırlamamız yoktur. Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?
Şuan için Türkiye dışına gönderim yapılamamaktadır.